top of page

УКРАЇНСЬКА АРМІЯ ТВОРИТЬСЯ ЗУСИЛЛЯМИ ВОЛОНТЕРІВ, - ІРИНА КОНСТАНКЕВИЧ


За даними щорічного звіту Міжнародної компанії «Global Firepower», Збройні сили України – одна із найсильніших армій у світі. Україна входить у тридцятку країн з-поміж 133-х. Відразу ж після початку війни з російським агресором в Україні громадське суспільство розгорнуло широку кампанію на підтримку Збройних сил і саме завдяки таким зусиллям вдалося дати відсіч ворогу та створити нову українську армію.

«Сьогодні потенціал української армії великий і значною мірою - це завдяки українському народу, завдяки його потужному патріотизму. І зокрема, зусиллями волонтерів творилася сучасна потужна українська армія. Однак, поруч із тим що уже зроблено, потрібно говорити й про те, що нам є ще над чим працювати. Адже, озброєння наших захисників недостатнє, забезпечення українських вояків теж бажає кращого. Ось буквально позавчора я повернулася з округу, де мала розмову з волонтерами, які знову шукають буржуйки та інші необхідні для військових речі. Тому повернувшись, на Волинь разом з волонтерами будемо і надалі допомагати українській армії», - заявила народний депутат Ірина Констанкевич в ефірі телеканалу «Рада».

Нардеп переконана, що держава має дбати про армію у повному її забезпеченні, особливо в такий час, коли є загроза подальшої агресії з боку Росії.

Читайте новини на нашій сторінці у Facebook

Comments


bottom of page