top of page

УКРОПІВЦІ ВИСАДИЛИ ДЕРЕВА У КІВЕРЦІВСЬКОМУ ПАРКУ


Сьогодні з ініціативи Ківерцівської районної організації політичної партії «Українське об'єднання патріотів - УКРОП» та підтримки міської влади відбулася акція «День довкілля». Активні жителі міста разом із представниками міської та районної влади висадили понад 50 саджанців дерев. 

Ківерцівський міський парк був закладений в 30-х рр. ХХ століття з ініціативи залізничників на основі дубового лісу, що оточував залізничну станцію Ківерці. Більшості дерев, які зараз ростуть у міському парку понад 80 років, частина із них має уражені захворюваннями стовбури та сухе гілля. Тепер на території міського парку ростимуть саджанці червоного дуба, а на меморіалі слави – туї. 

«Ми, депутати-укропівці, радо долучилися до цієї акції, адже надаємо їй і певне символічне значення – із оновленням парку, зародженням молодих і дужих дерев має прийти і оновлення цілого міста, а згодом і нашої країни, адже все починається із таких, здавалося б, дрібних речей», - зазначив депутат Волинської обласної ради від УКРОПу Олександр Омельчук

До висадки молодих дерев також долучилися депутати Волинської обласної ради від УКРОПу Людмила Тимощук та Volodimir Kucher, помічники народного депутата України Ірини Констанкевич Лариса Годик-Понедельник та Oleksandr Melnychuk, голова районної ради Василь Хмілевський та очільник міста Володимир Жгутов.

«Я переконана, що всі, хто сьогодні долучився до Всеукраїнської акції «День довкілля» і висадив бодай би одне деревце зробили надзвичайно благородну справу. Я сподіваюся, що практика висадки дерев стане традиційною для ківерчан, адже закладаючи парки, висаджуючи молоді дерева ми вносимо інвестицію у здорове та щасливе майбутнє міста», - зазначила депутат облради від УКРОПу Людмила Тимощук.

Міський голова Володимир Жгутов підтримав депутатку та висловив сподівання, що така акція стане традиційною.

Komentarze


bottom of page