top of page

УКРОП ЗАКЛИКАЄ ВЛАДУ ПРИПИНИТИ НАСТУП НА АНТИКОРУПЦІЙНІ ОРГАНИ ТА БОРЦІВ З КОРУПЦІЄЮ


«Українське об'єднання патріотів – УКРОП» закликає керівництво держави припинити наступ на антикорупційні органи та борців з корупцією. Про це на брифінгу у Верховній Раді заявили нардепи від УКРОПу Тарас Батенко, Віталій Купрій, Ірина Констанкевич та Валентин Дідич.

Вони звернули увагу на законопроект № 7362 «Про внесення змін до деяких законів України щодо забезпечення парламентського контролю», який підготували представники коаліції. Документ надає дозвіл парламенту одноосібно звільняти керівників антикорупційних органів, зокрема НАБУ. На думку представника УКРОПу, це дуже серйозний ляпас українській демократії з боку чинної влади.

Тарас Батенко зазначив, що проект закону не лише ставить під сумнів подальше існування незалежних антикорупційних інститутів, а й завдає значного удару по Україні на міжнародній арені.

Представники партії вже провели зустрічі з послами Євросоюзу та Канади і розповіли їм про всі можливі ризики для подальшого існування новостворених органів.

Водночас нардепи підкреслили, якщо влада не припинить тиск на антикорупціонерів, УКРОП закликатиме своїх прихильників і небайдужих громадян виходити на масові акції протесту.

Comments


bottom of page