top of page

«Університети мають стати локомотивами прогресу», – Ірина Констанкевич


Ірина Констанкевич підтримала законопроект №2299 про вдосконалення освітньої діяльності у сфері вищої освіти. «Депутатська група «За майбутнє» вважає даний проект прогресивним і таким, який призведе до якісних змін в університетах.

«Ми, депутати-мажоритарники, як ніхто краще знаємо ситуацію в регіональних університетах: про критичний стан у багатьох закладах вищої освіти, про неможливість впоратися з економічною неспроможністю, про відтік студентів за кордон, не розв’язану проблему з подальшим працевлаштуванням випускників. Даний законопроект допоможе вирішити питання автономності університетів, фінансування, а також – можливостей для творчого і наукового розвитку викладацького складу, і найголовніше – університети мають стати локомотивами нашого прогресу», – зазначила у своєму виступі у Верховній Раді Ірина Констанкевич.

Як зазначається в пояснювальній записці законопроекту, його мета – врегулювання таких сфер, як ліцензування освітньої діяльності, вступ для навчання для здобуття вищої освіти, реалізація міждисциплінарних освітніх програм, а також деяких питань, що стосуються забезпечення якості вищої освіти, студентоцентрованого навчання, нових форм здобуття освіти, зокрема, дуальної та ін. Окрім державного замовлення пропонується ввести ще й регіональне.

За законопроект «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо вдосконалення освітньої діяльності у сфері вищої освіти» у першому читанні проголосували 311 народних депутатів.

Читайте новини на нашій сторінці у Facebook

Comments


bottom of page