top of page

Уряд знову ігнорує питання зарплат медикам


«Медреформа - недореформа, адже ані лікарям, ані пацієнтам у лікарнях не стало краще працювати і лікуватися. Особливо гостро це стосується вторинки і долі психлікарень, тубдиспансерів, госпіталів ветеранів. Змушена повторно вимагати у депутатському зверненні до Міністра охорони здоров‘я Максима Степанова, щоб врешті розібралися з виплатами заробітних плат працівникам психіатричної лікарні в смт. Олика. І не лише цієї лікарні, а десятків інших теж. Адже це результат непродуманих дій, неправильних адміністративних рішень», -зазначає народна депутатка Ірина Констанкевич.

Проблема комплексна : зарплати в медпрацівників невисокі, натомість ризики захворіти дуже високі.

Структурний підрозділ Олицької психіатричної лікарні був також осередком спалаху гострої распіраторної хвороби COVID-19, що значно підвищувало навантаження та ризики для здоров‘я медперсоналу.

Ірина Констанкевич зауважує: «Виступ профільного міністра МОЗ переконали, що про медпрацівників не дбають і не планують цього роботи. Ми послідовні у захисті прав на гідну зарплату медикам, а не жалюгідні 2.5 тисячі грн, які вони отримали як аванс в Олицькій психлікарні у серпні».

Comentarios


bottom of page