top of page

УЧАСНИК АТО ІНІЦІЮВАВ ВСТАНОВЛЕННЯ ДИТЯЧОГО МАЙДАНЧИКА В СЕЛІ


Радість. Посмішки. Щасливі обличчя. Для дітей, які проживають у селі Годомичі 12 серпня відбулося справжнє свято – відкриття дитячого ігрового майданчика. Подарував маленьким годомичанам містечко для веселого та активного відпочинку фонд Ігоря Палиці «Тільки разом».

Приїхала на свято і народний депутат Ірина Констанкевич.

«Все, що ми робимо - заради дітей. Та на особливу увагу заслуговують маленькі мешканці віддалених, невеличких населених пунктів. Адже у сільських дітей, на відміну від міських, мало привілеїв для свого розвитку й дозвілля. Тому робота над відкриттям нових дитячих ігрових майданчиків продовжуватиметься й надалі», - запевнила Ірина Констанкевич.В.о. старости Володимир Бойко розповів, що сьогодні у них в селі ростуть 80 діток дошкільного віку і 100 дітей шкільного віку. Ініціатором встановлення дитячого майданчика став учасник АТО Сергій Михальчук, який звернувся за допомогою до народного депутата Ірини Констанкевич.

 Діти залюбки опановували нові атракціони: гірки, карусель, гойдалку. До самого вечора на дитячому майданчику лунав дитячий сміх, продовжувались ігри та розваги. І кожному, хто долучився до створення цього неймовірного заходу було зрозуміло: радість в очах дітей - насправді те, заради чого варто жити й працювати.

Читайте новини на нашій сторінці у Facebook

Comments


bottom of page