УЧАСНИЦЯ ПРЕЗИДЕНТСЬКИХ ПРАЙМЕРІЗ УКРОПУ ОКСАНА ТУНІК-ФРИЗ ПРЕЗЕНТУВАЛА СВОЮ ПРОГРАМУ В ЛУЦЬКУ


Головне аби країна розвивалася, за словами укропівки – розвиток села, малого і середнього бізнесу та відкритість влади перед людьми.  8 липня учасниця президентських праймеріз партії, заступниця очільника Комісії партійного контролю (КПК) УКРОПу Оксана Тунік-Фриз презентувала свою програму в Луцьку. Поспілкуватися з укропівкою завітали народний депутат України від УКРОПу Ірина Констанкевич, керівництво обласного і районних осередків, депутати різних рівнів та прихильники партії.

«В селах потрібна робота тому, щоб люди не виїжджали за кордон, треба створити умови для розвитку малого і середнього бізнесу. Ми – держава-експортер. Виростили пшеницю – продали за кордон, а звідти імпортуємо макарони. Це має змінитися. Ми маємо самі робити повний цикл виробництва. Держава має підтримувати села, надавати дотації нашим аграрникам, створювати всі умови для того, аби розвивалася економіка», – наголошує Оксана Тунік-Фриз. 

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: «ЯКЩО НАРОД БУДЕ КАТЕГОРИЧНО ПРОТИ, ВЛАДІ НЕ ВДАСТЬСЯ НАВ'ЯЗАТИ ЛЮДЯМ ТЕ, ЧОГО ВОНИ НЕ СПРИЙМАЮТЬ»

Додає: право українців на освіту та охорону здоров‘я повинні бути непорушними. Проте нинішня реформа медицини унеможливлює це право.  «Якби нинішня медична реформа була впроваджена після того, як в Україні запрацювала страхова медицина, вона б працювала. Зараз йде боротьба у владній верхівці за кошти, які витрачаються на медицину, а не за здоров‘я української нації. Саме новий Президент повинен навести лад в цьому питанні і поставити все на правильні рейки, – каже укропівка. – Тому Президент України насамперед має бути гарантом Конституції, прав і свобод людини та громадянина, завжди стояти на захисті закону та не дозволяти будь-кому його порушувати. Саме у відновленні влади закону вбачаю перший і найважливіший крок до побудови сильної і процвітаючої держави».«УКРОП – перша партія, яка показала, що буде дотримуватися світових демократичних стандартів. Те, що до нас приїздять учасники президентських праймеріз є свідченням того, що ми відкрито обговорюємо платформи та програми людей, які взяли на себе відповідальність за майбутнє країни. Така процедура потрібна, тому що під час таких зустрічей ми маємо можливість говорити про внутрішньополітичне життя, про нашу партію в системі координат політичного життя країни. Тому цінність такого спілкування величезна. Саме в таких дискусіях і полеміці народжується істина, тому ми стаємо на крок ближче до того, аби в майбутньому представити програму єдиного кандидата від УКРОПу, якого ми виберемо на з‘їзді», - зазначила Ірина Констанкевич.

Читайте новини на нашій сторінці у Facebook