top of page

У ВЕРХОВНІЙ РАДІ НЕМАЄ ЄДНОСТІ, - ІРИНА КОНСТАНКЕВИЧ


Вчора стартував  новий політичний сезон, після літніх канікул розпочала роботу Верховна рада України. У перший день були задекларовані  амбітні плани – євроінтеграційні, північноатлантичні вектори, виборчий кодекс, закон про мову, економічні  безпека. Та разом з тим, вчорашній день показав, що єдності і солідарності навіть в ухваленні важливих рішень немає.

Про це в ефірі телеканалу «Рада» заявила народний депутат Ірина Констанкевич.

«Комічним навіть виглядало голосування за порядок денний, коли з енної спроби вдалося за нього проголосувати», - зауважила Ірина Констанкевич.

На думку Ірини Констанкевич, вдалося прийняти і ряд важливих законопроектів, зокрема і того, що стосується інтелектуальної власності, де в комітеті над ним працювали дуже авторитетні експерти. Прийняття цього закону чекає не тільки українська спільнота, але й міжнародні партнери, оскільки, це дає можливість, в подальшому гуманітарний сегмент і все що стосується питань культури розглядати в законодавчій площині.

Разом з тим, залишилося кілька законопроектів, які треба приймати негайно, зокрема, що стосуються монополії на ринку фармакології, патентів на вітчизняні ліки, які на думку Ірини Констанкевич потрібно розглядати в найближчому часі.

Читайте новини на нашій сторінці у Facebook

Comentários


bottom of page