У ВОЛИНСЬКОМУ СЕЛІ РОЗПОВІЛИ ПРО ФІНАНСОВУ ПІРАМІДУ ПОРОШЕНКА


Сьогодні під час робочого візиту до Любешівського району народний депутат Ірина Констанкевич побувала у селі Шлапань. Серед цілого ряду проблем, найбільше селян турбують прийдешні вибори. Люди бідкаються, що змінити нічого не вдасться, бо не так давно у селі попрацювали «ділки» від Блоку Петра Порошенка і скупили чи не півсела. Тут знають усе: хто і кому скільки заплатив, хто брав, а хто відмовився, що вже розділило людей на два табори. Шлапанці розчаровані і кажуть, що не підуть на вибори.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: ІРИНА КОНСТАНКЕВИЧ: ПРЕЗИДЕНТ-ПОПУЛІСТ ВКОТРЕ ЗАКЛИКАЄ БОРОТИСЯ З ПОПУЛІЗМОМ

Ірина Констанкевич зауважила, що на вибори потрібно йти, адже, їх голосом може скористатися хтось інший.

«Брали чи не брали гроші це питання другорядне, головне йдіть на вибори і голосуйте по совісті, щоб потім ще п’ять років не терпіти цього знущання над людьми», - переконана нардеп.


З поміж іншого у жителів села Шлапань є цілий ряд щоденних проблем. Зокрема, мешканці нарікають на сьогоднішню медичну реформу, яка позбавила їх права на якісну лікарську послугу. Місцева фельдшерка працює в сусідньому селі, а приїздить в Шлапань в окремі дні на дві години, аби мешканці маленького поліського села зовсім не залишились без медичної допомоги. Сімейного лікаря тут ще не бачили, а на прийом доводиться їздити у сусіднє село Люб’язь.

Через мізерні пенсії селяни заледве зводять кінці з кінцями, адже прожити на 1500 гривень нереально, тому доводиться і у літньому віці важко працювати на землі. У місцевій школі навчається всього 26 учнів, селяни турбуються, щоб і її не закрили.

Народний депутат Ірина Констанкевич вислухавши людей пообіцяла, що не залишить жителів села сам на сам зі своїми проблемами, а жодне звернення не залишиться без розгляду.

Читайте новини на нашій сторінці у Facebook