top of page

У ВОЛИНСЬКІЙ ОТГ ЗАРПЛАТА ЛІКАРЯ – 15 ТИСЯЧ ГРИВЕНЬ


Відкрили нову групу в садочку, поставили котли в школах, мають власну стоматологічну поліклініку, а зарплата лікаря 15 тисяч гривень – ці та інші досягнення Прилісненської ОТГ всього за два роки роботи здивували громаду Камінь-Каширського району та здавались нереальними, проте на зустрічі із мешканцями майбутньої Гуто-Боровенської громади в селі Оленино народний депутат України Ірина Констанкевич запевнила: спільною працею та стараннями можливо все.

У селі Оленино людно, тут зібрались мешканці Камінь-Каширського району, які увійдуть у Гуто-Боровенську об’єднану територіальну громаду. На зустріч приїхала і народний депутат Ірина Констанкевич парламентар зауважила, головне розуміли, наскільки важливою і клопіткою є робота в громаді.«Коли люди будуть йти на вибори, то повинні чітко розуміти, що перемога в ОТГ це не «манна небесна» і на вас не посиплються відразу гроші. Для цього потрібно багато працювати і розуміти, що розпочинається пора самостійного плавання, причому це заплив на довгу дистанцію.

На зустріч приїхали і представники успішних об’єднаних територіальних громад Прилісненської та Колківської, які поділились досвідом впровадження децентралізації та аналізували проблеми з якими стикнулися.

Голова Прилісненської ОТГ Ігор Терещенко каже, що успіх новоствореної громади полягає в ініціативі та повній віддачі тих, хто збирається нею керувати.

«Ми облаштували внутрішні туалети, замінили практично у всіх школах котли і багато іншого» -, розповідає Ігор Терещенко.

Ірина Констанкевич вважає, аби співпраця народного депутата та голів ОТГ була продуктивною потрібно разом працювати на спільний результат та наперед прораховувати необхідні кроки для змін.

Начальник відділу освіти Колківської селищної ради Леонід Новак переконаний, що люди бачать в створенні ОТГ позитивні зміни.

«Сьогодні директор школи не ходить як «попрошайка» за шваброю чи відром, а може передбачити свої витрати у плані на рік. Дуже важко спів ставляти ту чи іншу ОТГ, бо у кожного своя специфіка, але треба прагнути кращого», - наголосив Леонід Новак.

Жителі десяти сіл, яких скоро об’єднає новостворена Гуто-Боровенська громада переконані, що після створення ОТГ люди стануть жити краще.

Читайте новини на нашій сторінці у Facebook

Comments


bottom of page