top of page

У ВІЙНІ ЗІ СМІТТЯМ МИ ПОВИННІ ЙТИ ЄДИНИМ ФРОНТОМ!


Разом з колегами депутатської групи «Партія «За майбутнє» ініціювали законопроєкт про внесення змін до деяких законодавчих актів України з метою захисту довкілля (щодо посилення відповідальності за дії, спрямовані на забруднення навколишнього середовища).

Законопроєктом передбачається захист довкілля від безконтрольного забруднення сміттям та відходами. 

Для того щоб стимулювати дотримання закону та уникати правопорушень, пов‘язаних із створенням сміттєзвалищ,  пропунується збільшити розміри штрафів для фізичних та юридичних осіб.  

Досвід іноземних країн наглядно показує дієвість високих штрафних санкцій. (Детальніше - в інфографіці).

Проблема стихійних сміттєзвалищ і забруднення довкілля актуальна і на моєму 23 окрузі.  Відповідні звернення щодо утворення несанкціонованих місць розміщення відходів і проханнями вплинути на ситуацію постійно надходять з різних районів.

Переконана, що законопроєкт врегулює питання посилення штрафних санкцій за забруднення довкілля, забезпечить право громадян на безпечне навколишнє середовище, збереже флору та фауну від знищення.

Цей законоєкт лише частина великої системної і спільної роботи: уряду, місцевого самоврядування, правоохоронців і кожного з нас особисто. Потрібно використовувати у війні зі сміттям усі форми: просвітницьку, репресивну, законодавчу. 

Кожен має подбати про простір довкола. 

Адже Україна в першій десятці відходів на душу населення.

Commentaires


bottom of page