top of page

У ГОЛОВИ МАНЕВИЦЬКОЇ РДА «СВОЇ ПЛАНИ» НА ЗАЛУЧЕНІ НАРДЕПОМ КОШТИ


Голова Маневицької РДА Андрій Линдюк не погоджується з позицією нардепа від УКРОПу Ірини Констанкевич щодо розподілу коштів з фонду соціально-економічного розвитку у Маневицькому районі.

За словами помічника народного депутата Олександра Самчука, виконавча влада району не залучає самостійно кошти із держбюджету, зате будує плани на гроші, залучені Іриною Констанкевич.

«За останні два роки Маневицька райдержадміністрація не виграла жодного проекту з Державного фонду регіонального розвитку. Натомість Ірина Констанкевич протягом 2016-2017 років залучила на 23-ій округ 27 167 400 гривень і, зокрема, на Маневицький район – 6 714 222 гривні.  Ці кошти спрямовані на різноманітні соціальні об’єкти у населених пунктах округу, – наголошує Олександр Самчук. –  Проте, стало відомо, що позиція голови Маневицької РДА  не збігається із позицією Ірини Мирославівни щодо розподілу цих коштів. Відтак, очільник райдержадміністрації пропонує перекинути кошти, передбачені на утеплення трьох садочків селища Маневичі, на капітальний ремонт системи опалення села Нова Рудка. Комп’ютерний клас для ЗОШ І-ІІІ ст№1 імені Героя України Андрія Снітка  поставити в іншому місці. Кошти, які передбачались на закупівлю котла в Маневицьку ЦРЛ (а це 1 000 000 гривень) використати на щось інше або повернути в державний бюджет, так як котельню хочуть віддати незрозумілому інвестору».

Помічник нардепа зауважує, що замість зміни призначення коштів, які на округ завів народний депутат, голові райдержадміністрації Андрію Линдюку варто наполегливіше працювати та залучати фінансування із ДФРР.

Також Олександр Самчук додав, що РДА могла б подбати за котельню в Чорнижі не за рахунок стільців для актового залу Будківської ЗОШ, а зачекавши зі створенням муралу на Маневицькому будинку культури. До слова, цей мурал коштуватиме близько ста тисяч гривень.  

Komentáře


bottom of page