top of page

У ДОБРОМУ – НОВЕНЬКИЙ ДИТЯЧИЙ САДОЧОК. ФОТО


Нещодавно у селі Добре, що у Камінь-Каширському районі відкрився новенький дитячий садочок. Це стало можливим завдяки спільній роботі народного депутата Ірини Констанкевич, голови Волинської обласної ради Ігоря Палиці разом з депутатським корпусом та громади, на чолі з її головою Миколою Давидюком. На реконструкцію цього закладу нардеп направила 700 тисяч гривень із державного бюджету, ще 300 тисяч виділила обласна рада.

Вчора, під час робочого візиту до Камінь-Каширського району, сюди завітала народний депутат Ірина Констанкевич, разом із депутатом Волинської обласної ради Анатолієм Філюком, оглянули приміщення, поспілкувалась з дітками та їх вихователями.
Завідуюча садочка Валентина Матвійчук розповідає, що нарешті здійснилась їх мрія, до якої вони йшли більше 10 років, і вже сьогодні 40 добренських дітлахів мають можливість відвідувати дошкільний навчальний заклад.

Не приховувала радощів і народний депутат Ірина Констанкевич.

«Коли дивлюся на цих дітлахів та їх усмішки, радію, що нам вдалося це зробити, бо ці дітки, мають право виховуватися в належних умовах, адже вони – наше майбутнє», - наголосила нардеп.

Задоволеними залишилися усі, а в дитячих очах не згасала іскринка щастя, адже вони отримали свій «дім радості», де будуть навчатися, виховуватися, спілкуватися з однолітками і успішно готуватися до школи.

Читайте новини на нашій сторінці у Facebook

Comentários


bottom of page