top of page

«У ефективності роботи Ірини Констанкевич ми переконалися», - жителі Каменя-Каширського


«У ефективності роботи Ірини Констанкевич ми переконалися», - жителі Каменя-Каширського

За три роки своєї каденції народний депутат Ірина Констанкевич побувала практично у всіх населених пунктах 23 виборчого округу. Вона спілкувалася з людьми, вивчала проблематику, допомагала у вирішені найважливіших проблем. Люди вдячні народному депутату за безліч хороших справ, які вдалося втілити.

«Дякуємо, що завітали до нас знову», -- такими словами зустрічали Ірину Мирославівну жителі п’ятиповерхівки на вулиці 1 Травня у Камені-Каширському. Народний депутат посприяла у проведенні ремонту їхнього будинку.

Тут прогнила каналізаційна система, через що вода стікала стінами із верхніх поверхів аж до підвалу, стіни у квартирах вкрилися грибком. Люди, як розповідають, роками оббивали пороги місцевого керівництва, але вирішити проблему їм не вдавалося. Після того, як про цю ситуацію розповіли народному депутатові, справа зрушила з місця.

Зараз місцеві жителі розповідають про ряд інших проблем і вірять, що їх розв’язання не припиниться, якщо до Верховної Ради знову оберуть Ірину Констанкевич.

«Коли нас люди питають, за кого будемо голосувати, однозначно відповідаємо: «За Ірину Констанкевич, а за когож іще?!», -- кажуть мешканці будинку 25, що на 1 Травня у Камені-Каширському.

Раді підтримати діючого народного депутата Ірину Констанкевич і жителі багатоповерхівок, що на вулиці Ковельській. Люди не знають більш дієвішого і відповідальнішого кандидата.

«У ефективності роботи Ірини Мирославівни ми переконалися за ці роки. І тому вважаємо, що за неї потрібно голосувати знову», -- кажуть камінь-каширці.


Читайте новини на нашій сторінці у Facebook

Comments


bottom of page