top of page

У ЖУРАВИЧАХ ТА ОМЕЛЬНОМУ ВІДСВЯТКУВАЛИ ДЕНЬ СЕЛА


Перетягування канату, спортивні забіги, святкові ярмарки та концерти - у двох населених пунктах Ківерцівського району – Журавичі та Омельно днями відгуляли день села.

Святковий ярмарок, майстер-класи та різноманітні спортивні розваги – на відзначенні дня села Журавичі ніхто не сумував. Привітати селян приїхала і народний депутат України Ірина Констанкевич.

Люди оплесками зустрічали зустріли Ірину Констанкевич, кажуть, що поважають і цінують її, бо вона людина слова і жодне звернення селян не залишається без уваги.


«День народження вашого села – особливе свято, яке об’єднує всіх, хто любить свою землю, всіх, хто тут народився і виріс, хто приїхав колись, щоб залишитися тут назавжди. Усі досягнення, якими багате село Журавичі, складаються з щоденної праці, знань і талантів його мешканців. У такі свята, як день народження села, кожен відчуває себе частиною великої родини», - наголосила нардеп.

Того ж дня народний депутат відвідала свято дня села у сусідньому Омельно. Ірина Констанкевич підкреслює: саме завдяки селам і їхнім мешканцям в Україні продовжує лунати українське слово та викохується українська культура.

Найактивніших жителів сіл було відзначено подяками народного депутата Ірини Констанкевич, адже кожен із них вніс вагому лепту у розвиток свого села.

«На такі свята треба їздити, бо Україна не мислиться в майбутньому без села. Постійно пояснюю в різних міністерствах, що села потрібно максимально підтримувати, адже ці люди в умовах безгрошів’я, бездоріжжя вміють жити і працювати, – каже нардеп. – Часті поїздки на округ та спілкування із цими людьми дають можливість відчути і побачити український характер. Ці люди вміють і працювати, і святкувати».

Читайте новини на нашій сторінці у Facebook

Comments


bottom of page