top of page

У КАМІНЬ-КАШИРСЬКУ ВІДБУЛОСЬ ГРОМАДСЬКЕ ВІЧЕ НА ПІДТРИМКУ ОЛЕКСАНДРА ШЕВЧЕНКА. Фоторепортаж


Сьогодні, 18 лютого на центральній площі міста Камінь-Каширський відбулося громадське Віче на підтримку кандидата у Президенти України, укропівця Олександра Шевченка, яка зібрала жителів району, депутатів різних рівнів. Приїхала на громадське віче і народний депутат Ірина Констанкевич.

На початку присутні хвилиною мовчання пом’янули пам'ять тих, хто віддав свої життя за волю та незалежність України під час Революції Гідності, адже рівно п’ять років тому, 18 лютого розпочалися криваві події тодішнього режиму проти власного народу.

Голова районної партійної організації УКРОПУ, помічник народного депутата Світлана Сидорук відтворювала день 18 лютого 2014 року похвилинно.


Опісля на імпровізовану сцену піднялася народний депутат Ірина Констанкевич разом із 10-річною дівчинкою Лізою із села Мостище.

«Сьогодні доводиться говорити про сумні події, адже ми починаємо дні скорботи за тими, хто п’ять років тому за те, щоб Україна відбулася. Ми мріяли бачити нашу державу трохи іншою, але на жаль цього не сталося. Але заради отаких десятилітніх як Ліза хлопці того буремного 2014-го року пішли на Майдані. Вони були під кулями, були відкриті до тих куль, а їхнє життя було наповнені гідністю, патріотизмом і любов’ю до українців. То ж сьогодні ми просто не маємо права зрадити їх сподівання  і повинні побудувати країну Гідності та Правди», - наголосила Ірина Констанкевич

Також присутні на громадському Віче висловили свою підтримку кандидату у Президенти Олександру Шевченку, адже переконані, що він не зрадить ідеалам Майдану та побудує країну Гідності та Правди.

Згодом всі разом виконали Гімн України, а на завершення спільне фото на згадку.

Читайте новини на нашій сторінці у Facebook

Comments


bottom of page