У КАМІНЬ-КАШИРСЬКУ НАГОРОДИЛИ УЧАСНИКІВ КОНКУРСУ «З УКРАЇНОЮ В СЕРЦІ»


У Камінь-Каширському районі були підведені підсумки першого етапу конкурсу декоративно-ужиткового мистецтва «З Україною в серці». Нагороджувати юні таланти прибула народний депутат України Ірина Констанкевич. На виставці були представлені унікальні роботи юних майстрів з Камінь-Каширського району.
Прекрасним співом розпочала святкове дійство вихованиця місцевого будинку культури

«Зараз дуже важливо зберегти ті традиції, які плекалися тисячоліттями. Сьогодні тут представлені ті роботи, що роблять нас винятковою і водночас невід’ємною частиною нашої України», - зауважила Ірина Констанкевич.На другому етапі учасники представлятимуть свої роботи у місті Луцьку. По завершенню найкращі роботи побувають на виставці у місті Київ, а також у США. Керівник центру дитячої творчості Людмила Соловей наголосила, що завдяки підтримці народного депутата Ірини Констанкевич та фонду Ігоря Палиці «Тільки разом» діти з Камінь-Каширського району мають можливість розвивати свої таланти.

На другому етапі в обласному центрі Волині конкурсанти працюватимуть із майстрами народної творчості. Серед виробів представлених на виставці – ляльки-мотанки, вироби з дерева, декоративні картини, витинанки, розписи на тканині та склі, лозоплетіння і багато інших унікальних виробів. На завершення незвичайною музичною композицією на бандурі глядачів дивував вихованець місцевої школи мистецтв Ілля Пилипчук.