top of page

У КАМІНЬ-КАШИРСЬКУ НЕ ЗНАЙШЛОСЯ ЗЕМЛІ ПІД ПАМ’ЯТНИЙ ЗНАК УЧАСНИКАМ АТО


П'ятий рік поспіль тисячі хлопців відстоюють цілісність і незалежність нашої країни на Сході. Захищають із жовто-блакитним прапором в руках. Ціною власного життя і здоров'я. Однак, повертаючись до цивільного життя вони сам на сам залишаються зі своїми проблемами.

Виділення земельних ділянок, лікування, соціально-психологічна реабілітація – все обіцяне державою так і залишається лише на папері. А інколи навіть найменші прохання наших героїв залишаються поза увагою влади.

Під час нещодавнього візиту народного депутата Ірини Констанкевич  звернувся заступник голови громадської організації Камінь-Каширського району «Побратим» учасник бойових дій Валентин Мельник з проханням посприяти у виділення землі для пам’ятного знаку учасникам АТО. Чоловік нарікає, що вже кілька разів зверталися до міської влади, однак місця для встановлення так і не знайшлося.


Це неабияк обурило Ірину Констанкевич, вона відразу ж спрямувала відповідний депутатський запит на адресу місцевих владців та пообіцяла тримати це питання на особистому контролі.

Читайте новини на нашій сторінці у Facebook

ความคิดเห็น


bottom of page