top of page

У КАРПИЛІВЦІ ОМРІЯНИЙ КЛУБ ПЕРЕТВОРИВСЯ НА ПРИМІЩЕННЯ З ГНИЛОЮ ПІДЛОГОЮ


Нова будівля з омріяного клубу перетворилася в приміщення із гнилою підлогою. Із такою проблемою стикнулися жителі села Карпилівка, що у Камінь-Каширському районі. Мешканці бідкаються, адже не знають як вирішити це питання, за допомогою вони звернулися до нардепа Ірини Констанкевич, яка в рамках робочого візиту побувала у селі.

Цей місцевий клуб почали будувати ще у 2009 році, протягом десяти років ремонтні роботи так і не завершили, а ті що виконали вже псуються.  Підлога у деяких приміщеннях зроблена настільки неякісно, що вже повністю прогнила.

Стан клубу шокував нардепа Ірину Констанкевич зауважила, що вона розмовляла із замовником і він пообіцяв, що все вирішить, однак «віз і нині там».


По факту замовник підписав акти виконаних робіт ще в 2017році на більш як півмільйона гривень підряднику за роботи, які виконані неякісно - гнила підлога, побите вікно, дах, що протікає, стеля, що обсипається, функціонування в незданому в експлуатацію приміщенню двох установ. Нардеп переконана, що відповіді на багато запитань по карпилівському соціально-культурному центру мають знайти контролюючі та правоохоронні органи.

Ремонт у Карпилівці відбувся і у фельдшерсько-акушерському пункті, громаді спільно з фондом Ігоря Палиці «Тільки разом» вдалось привести кабінет до сучасного стану. Місцева фельдшерка Ганна Гоцик не приховує радощів, адже умови стали набагато кращими.

В межах свого візиту Ірина Констанкевич відвідала і місцеву школу, де для учнів спільно з фондом Ігоря Палиці «Тільки разом» придбали телевізор, а місцева фельдшерка на виклики їздить на новенькому велосипеді.

Селяни нарікають, що влада сьогодні дійшла до тотального цинізму. Вона зробила все, аби довести український народ до зубожіння, а зараз роздає по 1000 гривень за голос кожного. Люди змушені брати ті брудні гроші і впродовж наступних 5-ти років терпіти неймовірного рівня бідність.

Читайте новини на нашій сторінці у Facebook

Comments


bottom of page