top of page

У КОЛКАХ ДЕНЬ СЕЛА ВІДЗНАЧАЛИ РАЗОМ З НАРДЕПОМ. ФОТОРЕПОРТАЖ


У такі свята, як День селища, кожен його житель відчуває себе частиною великої родини, частиною своєї могутньої батьківщини. Усі ми об'єднані любов'ю до нашого селища, працею, добром, милосердям.

Сьогодні, 14 липня день народження відзначило відзначило селище Колки.

Вітав односельців селищний голова Олександр Палінкевич наголосивши, що селище Колки має славну історію, а також, зазнавало багато катаклізмів і руйнувань,однак Колки вистояли і процвітають.

Привітати колківчан приїхала і народний депутат Ірина Констанкевич.

«Понад вісім століть має історія вашого селища, але не століття творять історію, історію творять люди. Саме Колківською республікою ми прославлені у світі, а також людьми – чесними, щирими, патріотами своєї землі. Щиро бажаю вам здоров’я, щастя, добробуту та успіхів у всіх починаннях», - наголосила Ірина Констанкевич.

За вагомий внесок у розвиток громади та з нагоди Дня селища подяками відначені: Вячеслав Пальчук – заступник директора з навчально-виховної роботи ОЗНВК «Колківська ЗОШ І-ІІІ ступеня-ліцей, Леся Гарміда – приватний підприємець, Віталій Кузнець – лікар педіатр Колківської амбулаторії загальної практики сімейної медицини, Василь Курдельчук - учасник чоловічого вокального ансамблю Колківського будинку культури, Наталія Лугова – керівник зразкового хореографічного колективу «Калинонька».

Також цього дня День села відзначали у селі Майдан Липенський, що у Маневицькому районі.

… Батьківщина — це рідний дім, де на тебе чекають завжди з любов'ю і надією; це місце, до якого людина завжди повертається, де б вона не мандрувала у світі…

Читайте новини на нашій сторінці у Facebook

Comments


bottom of page