У КОЛКАХ ДЕНЬ СЕЛА ВІДЗНАЧАЛИ РАЗОМ З НАРДЕПОМ. ФОТОРЕПОРТАЖ


У такі свята, як День селища, кожен його житель відчуває себе частиною великої родини, частиною своєї могутньої батьківщини. Усі ми об'єднані любов'ю до нашого селища, працею, добром, милосердям.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: ДЕНЬ СЕЛА БУДКИ ВІДСВЯТКУВАЛИ РАЗОМ З ІРИНОЮ КОНСТАНКЕВИЧ

Сьогодні, 14 липня день народження відзначило відзначило селище Колки.

Вітав односельців селищний голова Олександр Палінкевич наголосивши, що селище Колки має славну історію, а також, зазнавало багато катаклізмів і руйнувань,однак Колки вистояли і процвітають.

Привітати колківчан приїхала і народний депутат Ірина Констанкевич.

«Понад вісім століть має історія вашого селища, але не століття творять історію, історію творять люди. Саме Колківською республікою ми прославлені у світі, а також людьми – чесними, щирими, патріотами своєї землі. Щиро бажаю вам здоров’я, щастя, добробуту та успіхів у всіх починаннях», - наголосила Ірина Констанкевич.

За вагомий внесок у розвиток громади та з нагоди Дня селища подяками відначені: Вячеслав Пальчук – заступник директора з навчально-виховної роботи ОЗНВК «Колківська ЗОШ І-ІІІ ступеня-ліцей, Леся Гарміда – приватний підприємець, Віталій Кузнець – лікар педіатр Колківської амбулаторії загальної практики сімейної медицини, Василь Курдельчук - учасник чоловічого вокального ансамблю Колківського будинку культури, Наталія Лугова – керівник зразкового хореографічного колективу «Калинонька».

Також цього дня День села відзначали у селі Майдан Липенський, що у Маневицькому районі.

… Батьківщина — це рідний дім, де на тебе чекають завжди з любов'ю і надією; це місце, до якого людина завжди повертається, де б вона не мандрувала у світі…

Читайте новини на нашій сторінці у Facebook