У КІВЕРЦЯХ ДО ДНЯ МОЛОДІ ВІДКРИЛИ МАЙДАНЧИК ДЛЯ STREET WORKOUT


У Ківерцях до Дня молоді відкрили майданчик для Street workout. Ідея запропонували місцеві любителі спорту, а підтримала ідею народний депутат Ірина Констанкевич, яка поклопотала перед Волинською обласною радою про виділення коштів. Втілив задуму життя підприємець Ігор Климчук. Саме сьогодні була перерізана червона стрічка, а місцеві спортсмени показали майстер-клас.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: ЛЮБЕШІВЦІ ВІДСВЯТКУВАЛИ ДЕНЬ МОЛОДІ РАЗОМ ІЗ НАРДЕПОМ

«Ми вдячні Ірині Констанкевич за підтримку нашої ініціативи, бо тепер ми без проблем можемо займатися спортом», - не приховували радощів хлопці.

Найактивнішу молодь Ірина Констанкевич нагородила подяками народного депутата.

«Ініціативною групою стали хлопці, які займаються безпосередньо цим видом спорту та база конструктивних елементів, яка була у парку потребувала розширення, а підтримала ініціативу молоді народний депутат Ірина Констанкевич, а ми виготовили і встановили цей майданчик. Ми повинні підтримувати такі ініціативи молоді, щоб молоді люди не проводили вільний час у наливайках, а краще на спортивних майданчиках». – розповідає Ігор Климчук.
Також цього дня у центральному парку культури та відпочинку відбулося святкування Дня молоді.з найщирішими побажаннями до присутніх звернулася Ірина Констанкевич.

Почесною грамотою Верховної ради України був відзначений уродженець Ківерцівського району, народний артист України Василь Чепелюк.

«Ірина Мирославівна завжди пам’ятає про нас і разом з нами. Отож щирий Вам та низький уклін», - вернувся до присутніх Василь Чепелюк

Подяками народного депутата були відзначені: Ігор Мисковець – перший заступник міського голови Ківерцівської ОТГ, Ольга Поліщук – заступник міського голови Ківерцівської ОТГ, Ольга Матвійчук – головний спеціаліст з проектної діяльності відділу юридичного забезпечення тпа адміністративних послуг Ківерцівської ОТГ.

Завершилось дійство грандіозним концертом та святковою дискотекою.

Читайте новини на нашій сторінці у Facebook