top of page

У КІВЕРЦІВСЬКІЙ РАЙОННІЙ ЛІКАРНІ ВІДКРИЮТЬ НОВЕ ІНФЕКЦІЙНЕ ВІДДІЛЕННЯ. Фоторепортаж


Інфекційне відділення Ківерцівської районної лікарні переїхало в нове приміщення. Нещодавно сюди завітала і народний депутат Ірина Констанкевич та залишилась задоволена побаченим: в палатах вже завершився ремонт, встановлена сантехніка, з дня на день мають завезти ліжка.

«Коли повноваження «згори» передають на місця, то не хочуть розуміти, що тут не завжди достатньо коштів для того, щоб утримувати ці медичні установи, знаходити засоби лікування пільгових категорій людей і багато іншого. Це інфекційне відділення є яскравим прикладом того, коли завдяки активній громаді можна досягнути поставлених цілей», - наголошує Ірина Констанкевич.Також нардеп подякувала керівникові центру "Серце патріота" Сергію Балицькому, який привіз лікарні волонтерську допомогу з Німеччини, а також тим небайдужим громадянам, які власними силами долучилися до хорошої справи.

Завідувачка відділення Ірина Мартинюк розповідає, що це приміщення для інфекційного відділення підходить найбільше, адже тут є і окремі входи, а палати невеликі, в яких зручно утримувати малу кількість хворих.

В свою чергу, Ірина Констанкевич пообіцяла, що обов’язково приїде на відкриття і зробить свій внесок у таку потрібну ініціативу громади.

Читайте новини на нашій сторінці у Facebook

Comentarios


bottom of page