top of page

У ЛИЧАНАХ ЛЮДИ МАЮТЬ НАМІР ПЕРЕКРИВАТИ ДОРОГУ


Із духовим оркестром зустрічали народного депутата Ірину Констанкевич у селі Личани, що у Ківерцівському районі. Нардеп була вражена личанськими музиками, адже вчаться на десятилітніх інструментах та на власному ентузіазмі. Личанський духовий оркестр минулого року відсвяткував свій 60-літній ювілей. Жителі села кажуть, що жодне свято не обходиться без самодіяльного колективу і вже доброю традицією стало передавати це захоплення від батька до сина.

Личанські музики переконані, що невдовзі їх почують не тільки у Ківерцівському районі. Цього дня відбулася зустріч нардепа із громадою села. Найболючішою проблемою для Личан є місцева дорога, а точніше її відсутність. Місцеві мешканці кажуть, що зверталися з цього приводу і до голови Волинської ОДА Олександра Савченка, він пообіцяв включити цю ділянку дороги протяжністю у три кілометри у першу чергу, однак, обіцянки так і залишились обіцянками. Люди у відчаї, і аби привернути увагу до їх проблеми готові перекривати дорогу.
Не менш важливим питання для жителів Личан стало закриття місцевого ФАПУ. Ситуація кричуща. Тамтешня медичка звільнилася, адже протягом кількох років ФАП працював тільки завдяки її ентузіазму, однак більше не сила стало терпіти. У підсумку сотні жителів лишилися без медичної допомоги, серед яких 8 немовлят, народження яких навіть не зафіксовано медичною документацією.

Через відсутність медичної допомоги личанці змушені їздити до сусіднього села Олика, однак і тут не без пригод, адже є проблема із автобусним сполученням, тож потрапивши до лікарні зранку, потім доводиться чекати до обіду, аби добратися назад.

«Була у нас медичка, яка 40 років пропрацювала , носила з дому дрова щоб натопити ФАП, однак і її терпінню прийшов кінець, ми у відчаї, не знаємо як далі жити», - бідкаються люди. Нардеп взяла це питання на особистий контроль.

Директор місцевої школи нарікає, що приміщення школи немає чим опалювати, адже торфобрикет закінчився і невідомо коли буде. Ірина Констанкевич наголосила, що ця ситуація є прямим наслідком блокування Волинською ОДА державного підприємства «Волиньторф».

Неабияким відкриттям і прикладом для наслідування стала місцева бібліотекарка, яка попри жахливі умови праці та відсутності світла у бібліотеці знайшла вихід із ситуації і розносить книги людям по домівках.

Попри цілий ряд проблем і здавалося б безвиході жителі села Личани не втрачають оптимізму і щиро вірять, що зміни на краще все таки відбудуться, допоки в них є такий народний депутат, адже за всю історію села Личани народного депутата, який так переймається проблемами селян тут ще не бачили.

Читайте новини на нашій сторінці у Facebook

コメント


bottom of page