У ЛУЦЬКУ ВІДГРИМІЛА «НІЧ У ЛУЦЬКОМУ ЗАМКУ». ФОТОРЕПОРТАЖ


Арт-шоу «Ніч у луцькому замку» відбувалося з 8 на 9 вересня у рамках заходів з відзначення 933-ї річниці міста Луцьк.  Привітати Луцьк з Днем народження, на захід завітало чимало українських та закордонних делегацій. Зокрема, на нічне дійство прибули гості з Волновахи, Кам’янця-Подільського, Дубна, Острога, Володимира-Волинського та Нововолинська. Мали змогу особисто побачити арт-шоу закордонні делегації з Польщі, Туреччини, Білорусі та Литви. 

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: У «КАЛИНОНЬЦІ» ВІДКРИЛИ СТЕЖИНУ ЩАСТЯ ДЛЯ МАЛЮКІВ  Привітання із Днем народження Луцьк отримував від Дніпра, Запоріжжя, Вінниці, Сум, Херсона, а також – з Чехії та Китаю. 

Арт-шоу розпочали за легендою і з символічного прибуття великого князя Вітовта та інсценізації з’їзду монархів, який відбувся у стінах древнього замку 1429 року. Перед глядачами складали «Літопис Луцького замку» з гербами держав, що брали участь у з’їзді монархів. Після вітальних слів виступили королівський оркестр «Harmonia Nobile» та квартет тенорів «Tenors Belcanto».На арт-шоу побувала і народний депутат Ірина Констанкевич.

«Вже котрий рік поспіль разом із родиною відвідуємо це дійство. Без перебільшення можу сказати, що це одне з найкращих атр-шоу не лише Луцька, але й всієї України. Хочу побажати, щоб це загадкове та цікаве дійство для кожного стало приємним відкриттям», - зауважила нардеп.

Упродовж ночі відбулися: перформанс «Світло Ночі», 3D-мапінг «Вартові Часу» та арт-інсталяція «Воскресіння», театралізовані екскурсії «Сходження до світла» (у церкві Іоана Богослова) та «Легенди Луцького замку» (на в’їзній вежі замку).

Завершилась «Ніч у Луцькому замку» виступом гурту «ONUKA».

Читайте новини на нашій сторінці у Facebook