top of page

У ЛУЦЬКУ ВІДЗНАЧИЛИ «ВОЇНІВ ТИЛУ»


Вчора, 7 грудня у Палаці культури міста Луцька волонтерський центр «Серце патріота» на чолі з його засновником Сергієм Балицьким, які сотні разів з початку війни на сході України доправляв допомогу для військових, організував благодійний концерт у Луцьку, кошти із квитків якого підуть на потреби воїнів ООС.

 Для лучан та гостей міста виступал відомі артисти Василь Чепелюк, Сергій Скулинець, Олександр Голощук, Уляна Степаненко, Галина Овсійчук та багато інших.

З метою надання допомоги учасникам та ветеранам АТО на Сході України створено громадську благодійну організацію «Волонтерський центр «Серце патріота», за ініціативи Сергія Балицького, який від початку війни і до сьогодні підтримує наших військових на Сході України.

 Привітала волонтерів і народний депутат Ірина Констанкевич.

 «Ми зібралися сьогодні щоб говорити про головне і важливе в нашому суспільному житті, в житті нашої України, яка перебуває в стані війни. Ми є свідками того, як народилася потужна і велика сила – наші українські волонтери. Можливо, ми ще до кінця не усвідомлюємо, що завдяки цим людям, наша війна буде переможною – адже ми виборюємо свою незалежність, свою територіальну цільність, свій суверенітет і завдяки «воїнам тилу»», - наголосила Ірина Констанкевич.

Нардеп переконана що якби не наші волонтери, які допомагають українській армії практично з перших днів війни, важко уявити, що було б із нашою державою.

«Я свідок того, як це відбувалося. І напевно, історики напишуть історію сучасної України через призму волонтерського руху, зафіксують їхню роль і значення, тому що тоді наші владці, які відповідальні за державність України, не проявили достатньої політичної волі, достатніх організаційних здібностей, тих якостей, які треба було виявити ще від початку війни. Саме наші волонтери допомогли в консолідації, в об'єднанні, в змужнінні нашого суспільства. Наші волонтери, не дивлячись ні на що проявляють свою людяність, героїзм, сердечність і верховіття духу, яких бракує у нашому суспільному житті», - зауважила парламентар.

Подяки народного депутата отримали: Сергій Балицький – засновник волонтерського центру «Серце патріота», Ігор Климчук – співзасновник та керівник благодійного фонду «Серце для України», Василь Чепелюк – народний артист України, Ольга Балицька – волонтерка центру «Серце патріота», Уляна Степаненко – волонтерка центру «Серце патріота», Сергій Скулинець – заслужений артист естрадного мистецтва України.

Також слова вітання цього дня звучали і від радника Луцького міського голови Ігоря Поліщука. Протягом двох годин святковий настрій присутнім дарували найкращі виконавці Палацу культури міста Луцька.

Читайте новини на нашій сторінці у Facebook

Comments


bottom of page