top of page

У ЛУЦЬКУ СТАРТУВАВ ФЕСТИВАЛЬ «ПОЛІСЬКЕ ЛІТО З ФОЛЬКЛОРОМ». ФОТОРЕПОРТАЖ


У Луцьку стартував ХV Міжнародний фестиваль «Поліське літо з фольклором».  Фестиваль проводиться у Луцьку, починаючи із 1994 року, цьогоріч він відбудеться вп’ятнадцяте. Фестиваль триватиме 22-25 серпня у Луцьку, до нього долучилися колективи з шести іноземних країн, які представляють чотири континенти. Так, Азію презентуватиме колектив з Індії, Африку – колектив з Єгипту, Північну Америку – колектив з Мексики, Європу – колективи з Литви та Італії.

Своєю чергою, Україну презентуватиме колектив «Черемшина» з Чернівецької області. Виступатимуть також представники Камінь-Каширського, Ківерцівського та Любешівського районів, загалом 10 колективів виступлять за підтримки Фонду Ігоря Палиці «Тільки разом». Окрім того, на фестивалі виступатимуть колективи з Луцька.Привітала учасників фестивалю народний депутат України Ірина Констанкевич та відзначила, що «Поліське літо з фольклором» - це велика культурно-мистецька подія для Волині та України. «Міжнародний фестиваль «Поліське літо з фольклором» - це не лише можливість познайомитися з мистецтвом інших країн та народів. Це також і гарна нагода продемонструвати чим ми багаті, чим унікальна та багата наша рідна земля. А багато вона не лише фольклорними традиціями, минувшиною, а найперше людьми - тими, хто творить сучасність в усіх її проявах, зокрема і культурі, мистецтві. Фестиваль – це можливість не лише побачити мистецтво інших країн та інших народів. На мою думку, це і можливість продемонструвати, чим унікальна та багата є наша рідна земля, а вона багата не лише традиціями, не лише минувшиною, а багата людьми, які творять нове мистецтво та акумулювали в собі все найкраще, що було створене колись. Для мене цей фестиваль особливий тим, що на ньому присутні колективи від трьох волинських районів – Ківерцівського, Любешівського та Камінь-Каширського, адже це саме ті колективи, які продемонструють істинне волинське мистецтво, саме вони є носіями полісько-волинської автентики», - зазначила Ірина Констанкевич та побажала усім отримати максимум задоволення від спілкування мистецького, творчого та особистісного.

Виступи розпочалися після запуску повітряних куль у небо.

Першими на головну сцену фестивалю вийшов народний аматорський ансамбль танцю «Волинянка». Далі своїм співом гостей фестивалю «заплював» ансамбль народної музики «Волиняни», які вітали у Луцьку всіх гостей нашого міста.

Довідково. Програма ХV Міжнародного фестивалю «Поліське літо з фольклором» (22-25 серпня, Луцьк)

22 серпня, середа

15.00 Міжнародна фотосесія (спільне фото всіх учасників фестивалю), Театральний майдан

16.00 Святкове богослужіння (Свято-Троїцький Кафедральний собор)

17.00 Святкова хода учасників фестивалю, вул. Лесі Українки – вул. Братковського–Замкова площа

18.00 Урочисте відкриття фестивалю (Луцький замок)

23 серпня, четвер

16:00 «Танцюємо разом» – майстер клас з вивчення національних танців Індії, Туреччини, Литви, України (Театральний майдан)

18.00 «Під прапором України»-концерт мистецьких колективів з Індії, Туреччини, Литви,України (Театральний майдан)

24 серпня, п’ятниця

14:00 Презентація мистецьких колективів з України, Мексики, Єгипту та Італії (вул. Лесі Українки)

18.00 «Незалежній Україні» – концерт зарубіжних колективів з Мексики, Єгипту, Італії, України (Театральний майдан)

21:00 «ЕтноДанс» – міжнародна дискотека (Театральний майдан)

25 серпня, субота

16.00 «Фестивальна мозаїка» за участю зарубіжних та українських колективів (Театральний майдан)

18.00 Святкова хода учасників фестивалю (Театральний майдан – вул. Винниченка – пр. Василя Мойсея – стадіон «Авангард»)

19.00 Урочисте закриття фестивалю (стадіон «Авангард»)

Читайте новини на нашій сторінці у Facebook

Comments


bottom of page