top of page

У нашій громаді Ірина Констанкевич завжди є бажаним гостем, - голова Жидичинської ОТГ Галина Матвіюк


«Ірина Констанкевич – перший народний депутат, що приїздить до людей і спілкується з ними, а найголовніше – вміє чути про їхні проблеми і допомагає у їх розв’язанні. У нашій громаді вона завжди є бажаним гостем.

У рамках нашої співпраці Ірина Мирославівна залучила кошти з фонду соцеконому на ремонт Жидичинського будинку культури. За її підтримки нам вдалося відкрити сучасний центр для дозвілля дітей. Саме завдяки народному депутату в ОТГ відстояли поштові відділення у Жидичині та Озерці, адже стояло питання про їх закриття. Це дуже важливо, що також вдалося не допустити скорочення штатної чисельності відділень поштового зв’язку. Годі й уявити, якби за інших обставин люди поважного віку, аби сплатити за комунальні послуги й отримати пенсію, мусили їхати до Луцька чи Ківерців.

Також з ініціативи Ірини Констанкевич ми взяли участь у конкурсі проектів від Українського культурного фонду. Наша ідея полягала у створенні філії музичної школи на території Жидичинської ОТГ та впровадженні заходів для розвитку інклюзивної освіти у Липлянській спеціальній загальноосвітній школі-інтернаті. Попередньо ми провели опитування, в рамках якого з’ясували, що багато дітей з нашої громади хочуть відвідувати музичну школу, однак лише 40 мали можливість навчатися в такому закладі у сусідній Княгининівській ОТГ. Завдяки перемозі в проекті ми плануємо відкрити філію Княгининівської музичної школи на 50 місць у нашій громаді. У Липлянську спецшколу за грантові кошти придбали дидактичний матеріал, а її вихованці стали учасниками музично-ритмічних занять – танцювальних флешмобів. Такі заходи, на думку фахівців, сприяють соціальній взаємодії діток з особливими освітніми потребами.

З ініціативи народного депутата та за підтримки Фонду Ігоря Палиці «Тільки разом» також отримали допомогу для ФАПів, відкрили дитячий та спортивний майданчики».

Читайте новини на нашій сторінці у Facebook

Comments


bottom of page