top of page

У СВОЇ ДЕВ’ЯНОСТО ТРИМАЄ ЧИМАЛУ ПАСІКУ ТА ЦИТУЄ КЛАСИКІВ. Фото


Петро Якимович Снітко, що із села Покащів Ківерцівського району у свої дев’яносто років тримає чималу пасіку, цитує класиків, опікується внуками та користується неабияким авторитетом серед односельчан.

Сьогодні дід Петро, як його люблять називати у селі святкує своє 90-річчя. Привітати ювіляра приїхала і народний депутат Ірина Констанкевич. Господар радо зустрічає гостей на порозі.

Попри поважний вік він не сидить склавши рук, порається по господарству, ходить до церкви та доглядає за улюбленими бджілками і переконує, що вони як діти потребують уваги та любові, за що віддячать чудовим медом.

Про дідуся-пасічника знають не тільки у селі, але й далеко за його межами, кажуть, що в нього найкращий мед. Петро Якимович переконує, що дожити до такого поважного віку йому допомогла віра у Бога. Варто відзначити, що у свої дев’яносто ювіляр напам’ять цитує класиків, тож поговорити з нардепом було про що.

Ірина Констанкевич побажала ювіляру міцного здоров’я, невичерпної енергії та пообіцяла приїхати привітати його і з 100-літнім ювілеєм.

Читайте новини на нашій сторінці у Facebook

Comments


bottom of page