top of page

У селі Муравище Ківерцівського району - новий дитячий садок


Про дошкільний заклад у селі мріяли давно, шансів на його зведення було небагато, адже держава нині переживає складні часи. Все ж зуміли організувати та об’єднати усіх, хто міг би допомогти у цій непростій справі. Основна частина коштів надійшла із державного фонду регіонального розвитку, до співфінансування долучилися обласна, районна та сільська ради. Усього освоїли більше 9 мільйонів гривень. Будівництво тривало упродовж року, і в Муравищі таки постав дитсадок «Перлинка».


«Символічним можна вважати те, що третього дня Великодніх свят відкриваємо цю справжню перлину не тільки вашого села і Ківерцівського району, а й усієї Волині, - звернулася на урочистостях до присутніх народний депутат від УКРОПу Ірина Констанкевич. –  Непрості для нашої держави часи – триває на Сході війна, а ми все ж маємо можливість відкривати садочок, який сяє і промениться на сонці. Це – дуже символічно, свідчить про те, що інвестиції вкладені правильно – у дітей».

Ірина Констанкевич разом із депутатом обласної ради Олександром Омельчуком та помічником-консультантом Ларисою Понєдельник подарували дітям, які відвідуватимуть заклад, іграшки.

А незабаром муравищан чекає  ще один подарунок – новий дитячий майданчик, облаштований з допомогою Фонду Ігоря Палиці «Тільки разом».


На відкритті дитсадка розгорнулося ціле дійство – вітальні промови, пісні, виступ наймолодшеньких жителів села. Та все ж головна втіха молодих сімей - це те, що відтепер малята зможуть навчатися і розвиватися у дитячому колективі.  

У родині Рижкевичів росте двоє малюків – п’ятирічна донечка та двохрічний син. Мама Анна розповідає, що двічі змушена була виходити на роботу із декретної відпустки раніше. Діток по черзі бавили бабусі, а тепер усім буде легше. 

Народна обраниця Ірина Констакевич запевнила, що в гостях у муравищан далеко не востаннє, адже вболіває за розвиток села. Тут ще багато невирішених проблем – допомоги потребує школа, необхідний спортивний майданчик для занять фізкультурою та спортом. А докази того, що мрії не варто недооцінювати, уже є.

«Завдяки тому, що в селах будуються школи, дитсадки, ігрові майданчики, селяни тут лишаються. Вони не шукають кращої долі для себе і своїх дітей. Якщо немає садочка, школи – немає майбутнього для села. Ми віримо, що саме завдяки будівництву і розвитку об’єктів соціальної інфраструктури тут будуть жити і виховуватися нові покоління волинян», – додає депутат обласної ради Олександр Омельчук.

Comentarios


bottom of page