top of page

У СОШИЧНЕ ТА ПНІВНЕ ВІДСВЯТКУВАЛИ ДЕНЬ СЕЛА.Фоторепортаж


Село, моє рідне село,

із далеких доріг нам прийшло.

А хто нині у нашім селі? -

Люди добрі і нам дорогі.

Це село мені любе завжди -

Яблуневі сади і ліси…

Кожне село має свою історію, традиції та улюблені свята. Одним із таких свят є День села.

12 липня це свято відзначали жителі сіл Сошичне і Пнівне, що у Камінь-Каширському районі.

На святкування зійшлося чимало жителів та гостей. Розпочали святкування з концерту, який проходив у приміщенні місцевого клубу. Привітати селян зі святом приїхала і народний депутат Ірина Констанкевич.

«Якщо люди працьовиті, якщо люди мають Бога в серці, то вони все зроблять для своєї громади, для села. Я вам щиро дякую за те що ви саме такі, за те що ви даєте раду сімейним клопотам, розбудовуєте своє село, дбаєте за комфорт. Саме з таких сіл і громад відбудовується наша велика Україна», - наголосила нардеп.

Найактивніші жителі сіл були відзначені подяками народного депутата.

У Камінь-Каширському районі свого нардепа поважають та люблять, адже за три роки чимало добрих справ було зроблено на благо громади.

 Традиція святкувати День села побутує у кожному населеному пункті Камінь-Каширського району, адже кожне село повинно знати свою історію, люди мають об’єднуватися з добрими намірами, згадати свого діда-прадіда, чи визначитися, як жити далі.

Справжній святковий настрій присутнім дарували місцеві аматорські колективи та артисти району.

Місцеві кажуть, що День села для них, чудова нагода побачити односельчан, друзів та рідних. Це ще одна можливість продовжувати добру українську традицію – гуртуватися разом.

Свято закінчувалось, та людям не хотілося розходитись по домівках, адже позитивні емоції і радість переповнювали кожного, хто завітав цієї погожої днини на камінь-каширщину.

«На такі свята треба їздити, бо Україна не мислиться в майбутньому без села. Постійно пояснюю в різних міністерствах, що села потрібно максимально підтримувати, адже ці люди в умовах безгрошів’я, бездоріжжя вміють жити і працювати, – каже нардеп. – Часті поїздки на округ та спілкування із цими людьми дають можливість відчути і побачити український характер. Ці люди вміють і працювати, і святкувати».

Читайте новини на нашій сторінці у Facebook

Comments


bottom of page