top of page

У СІЛЬСЬКІЙ ГЛИБИНЦІ ЗАВЖДИ Є НАД ЧИМ ПРАЦЮВАТИ


Освіта, медицина, пенсійне забезпечення – це далеко не повний перелік проблем, які змушують волинян покидати Україну і їхати закордон.

Село Костюхнівка Маневицького району розташоване за 32 кілометри від районного центру та залізничної станції Маневичі, тут проживає понад 500 людей. В жителів села проблем чимало: доріг немає, з дровами скрутно. Леонід – водій пожежної машини каже, зарплата маленька, однак свою роботу любить, хоча стан автомобіля на якому доводиться працювати жахливий. Чоловік бідкається, адже може трапитись і таке, що до ближнього села може і не доїхати, а відтак пожежа може забрати і людське життя.

Нарікають люди і на пенсійну реформу, кажуть, що молодь які йтимуть на пенсію через десяток років взагалі не будуть її отримувати.

Ірина Констанкевич розповідає, що через застосування коефіцієнту на який перераховували пенсію вони стали ще меншими, або на тому рівні й залишились. Раніше коефіцієнт був 1,3, а зараз перераховують на одиницю, тож він фактично обтулився, а ціни зросли вдвічі.


«Ми подали законопроекти, де в пенсіях мали бути враховані коефіцієнти, повернути хоча б на той 1,35 то пенсія на старті була б більшою. Я подавала пропозиції до бюджету на 2019 рік, щоб збільшити прожитковий мінімум відповідно до нинішніх стандартів, а це трохи більше ніж 4 тисячі, то і пенсії стартували б з 4 тисяч гривень», - розповідає Ірина Констанкевич.

Однак, уряд і президент замість того, щоб діяти в інтересах народу розповідають про діру у пенсійному фонді розміром у багато сотень мільйонів та про кошти МВФ, які потрібно повертати із податків кожного із нас, а нинішня влада не пропонує реальних шляхів вирішення проблем людей. Залишається вірити, що час поставить усе на свої місця і навіть у це віддалене село Волині прийде покращення, бо лише зміна влади шляхом нових виборів принесе очікуваний результат.

Читайте новини на нашій сторінці у Facebook

留言


bottom of page