top of page

У ШКОЛІ СЕЛА КУЛИКОВИЧІ – НОВІ МЕБЛІ


У школу І-ІІ ступенів села Куликовичі завдяки підтримці народного депутата Ірини Констанкевич придбали нові меблі. Це була одна із найголовніших проблем навчального закладу, вирішити яку самотужки не вдавалося. «Парти, які використовувалися упродовж кількох останніх десятиріч потребували заміни. Вони були незручними, не відповідали сьогоднішнім стандартам ДСТУ. У дітей почала формуватися неправильна постава, з’явилася сутулість», – скаржиться мама школяра Світлана Будь.

У листопаді 2017 року директор школи Олександр Туревич звернувся до Ірини Констанкевич з проханням розв’язати питання стосовно придбання нових меблів. Народна обраниця не залишила дане прохання без уваги і подала клопотання до Волинської обласної ради. За сприяння депутатів обласної ради від фракції «УКРОП» на потреби школярів було виділено 130 тисяч гривень. За ці гроші було придбано 62 парти та 2 шафи до учительського кабінету. Нині усі 116 учнів Куликівської школи навчаються за новими партами.


«Проблема відсутності фінансування на оновлення меблів, заміну вікон є загальнорайонною. У Маневицькому районі на це виділяються невеликі гроші. Тому надзвичайно важливо, що нам вдалося розв’язати дане питання. Нові парти зроблені з якісного матеріалу, їхня вони регулюються відповідно до росту дитини», – зазначила Ірина Констанкевич.

Kommentare


bottom of page