top of page

У ЩИТИНІ ЗАДОВОЛЕНІ СВОЇМ НАРДЕПОМ


Попри пізню пору та передсвяткові клопоти жителі села Щитинь Любешівського району поспішають на зустріч з народним депутатом Іриною Констанкевич, адже знають, що вона завжди вислухає та допоможе.

Маленький зал будинку культури вщент заповнений людьми. Зустрічають тут Ірину Констанкевич завжди привітно – із квітами та тортом. Після невеликих урочистостей відразу ж до роботи.

«За свою неповну каденцію мені вдалося залучити на округ 40 мільйонів гривень. В переважній більшості ці кошти були направлені на підтримку об’єктів соціальної сфери, школи, лікарні, дитячі садочки», - розпочала розмову Ірина Констанкевич.

За сприяння нардепа у селі Щитинь за кошти державного фонду соцеконому облаштували дитячий майданчик, павільйон на автобусній зупинці та придбали 5 комп'ютерів для Щитинської ЗОШ.

Однак з плином часу проблем у селян стає дедалі більше: хтось обурювався медичною реформою, хтось прохав посприяти в ремонті місцевої вулиці, а декому попросту не вистачає грошей на лікування.


У Ірини Констанкевич часу вистачає для всіх, адже проблеми жителів села, вона вважає і своїми проблемами, а селяни знають, що у допомозі їх депутат не відмовить.


Нарікали люди і на проблеми у місцевій школі: малі класи, пічне опалення, туалет на вулиці і вщент розбита дорога, якою змушені ходити школярі.

«Тільки приклавши спільні зусилля, ми з Вами зможемо вирішити існуючі проблеми», - наголосила Ірина Констанкевич.

Comments


bottom of page