top of page

У CЕЛІ КАДИЩЕ ЗАПРОСИЛИ У ГОСТІ ВОЛОДИМИРА ГРОЙСМАНА


Сьогодні у рамках робочого візиту до Ківерцівського району народний депутат Ірина Констанкевич побувала у селі Кадище, де в приміщенні сільського клубу зустрілася з громадою.

Серед цілого ряду проблем найболючіші це бездоріжжя, пенсійна, медична реформи, закриття поштових відділень. Селяни нарікають, що тяжко пропрацювавши все життя, тепер отримують мізерну пенсію на яку неможливо прожити.

«Збільшення пенсій, замість їх осучаснення, індексування – це не є реформою. Реформою ці зміни у законодавстві можна було б назвати, якби були б передбачені усі етапи змін для пенсіонерів. На сьогодні ж є такі реалії, що нинішнім пенсіонерам збільшили виплати, тим, хто за кілька років вийде – теж, а для молоді майбутнє туманне. Люди, яким ще 20-30 років до пенсії і які нині сплачують податки, утримуючи пенсіонерів, теж мають знати, що їх чекає забезпечена старість. Цього, на жаль, немає», – констатувала народний депутат. 
Нагадаємо, що народні депутати від УКРОПу звернулися до Конституційного Суду з вимогою визнати неконституційним скасування виходу на пенсію за вислугою років. Відповідне подання до суду направили голова політради УКРОПу, народний депутат Тарас Батенко та нардеп Ірина Констанкевич за підписом 48 народних депутатів України. Йдеться про норми Закону «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо підвищення пенсій» № 2148-VIII. Після вступу в дію нового документа право пільгового виходу на пенсію отримали виключно артисти театрально-концертних та інших видовищних закладів, підприємств і колективів.

Не відбулася у Кадищах і медична реформа, а скоріше навпаки, люди нині бояться хворіти. Єдиним порятунком тут є Цуманська районна лікарня, що розташована неподалік.

Обурюються жителі й закриттям поштових відділень.

«В планах обласного  управління поштового зв’язку скорочувати поштові відділення, зокрема і в Ківерцівському районі. Тому ми хотіли послухати місцевих мешканців, з’ясувати наскільки це для них важливо. Із депутатськими запитами я вже зверталася і до керівника «Укрпошти» Ігоря Смілянського і до Прем’єр-міністра Володимира Гройсмана, та попри їх обіцянки не закривати поштові відділення ми бачимо зовсім протилежне», - зауважила нардеп.

«Хай Гройсман приїжджає у Кадище  в гості і поживе тут з нами хоча б тиждень», - обурювалися місцеві бабусі.

На завершення найважливіше – місцевий ФАП отримав таке необхідне медичне обладнання, а для місцевого клубу нардеп пообіцяла сприяти у придбанні музичної апаратури.

Читайте новини на нашій сторінці у Facebook

Comments


bottom of page