top of page

ФАПИ МАЮТЬ ПРАЦЮВАТИ НА ГРОМАДИ


Під час брифінгу у Верховній Раді України народна депутатка Ірина Констанкевич з колегами Ларисою Білозір (Лариса Білозір), Вячеславом Рубльовим (Вячеслав Рубльов) та Олександром Аліксійчуком (Аліксійчук Олександр) порушили питання щодо забезпечення інклюзивності медичних закладів.

«Як депутат-мажоритарник, з упевненістю можу стверджувати, що можливості для амбулаторій та ФАПів на первинному рівні при впровадженні інклюзії є примітнивними та потребують великих коштів», - зазначила під час виступу Ірина Констанкевич і додала, - «для прикладу на території Камінь-Каширської територіальної громади знаходяться 55 населених пунктів, в яких функціонують лікарські амбулаторії та фельдшерсько-акушерські пункти і для їх реконструкції потрібно 55 млн грн».

Міністерство охорони здоров‘я, очолюване Максимом Степановим не врахувало того, що ФАПи знаходяться переважно в сільській місцевості, а буділві в яких вони розміщені були побудовані в 60-80 роках минулого століття.

Ірина Констанкевич наголосила: «Звертаємося вкотре до пана Степанова, щоб розпорядження МОЗ були реалістичними та скеровувалися на потреби людей!!!»

Comments


bottom of page