top of page

ФОРМУЄМО НАЦІОНАЛЬНУ ПАМ‘ЯТЬ!!


«З колегами депутатської групи «Партія «ЗА МАЙБУТНЄ» підтримуємо ідею законопроєкту №4225 щодо Національного військового меморіального кладовища. Вважаємо, що саме в такий спосіб зможемо продемонструвати активну підтримку формування національної пам‘яті», - зазначила під час виступу у ВРУ народна депутатка Ірина Констанкевич.

Законопроєкт №4225 «Про внесення змін до деяких законів України щодо Національного військового меморіального кладовища» підтримано у першому читанні 304 голосами.

Законопроєктом передбачається:

- визначити поняття Національного військового меморіального кладовища, особливості його розміщення та утримання, організацію поховання на території кладовища, а також виключити зі сфери компетенції органів місцевого самоврядування питання, що стосуються Національного військового меморіального кладовища.

Законопроєктом визначено:

- Національне військове меморіальне кладовище – архітектурно-художній комплекс, розміщений на спеціально відведеній земельній ділянці на території Київської області, призначений для організації почесних поховань та перепоховань борців за незалежність України у ХХ столітті, військовослужбовців, які померли (загинули) під час виконання бойових завдань, учасників бойових дій, осіб з інвалідністю внаслідок війни та осіб, які мають особливі заслуги перед Батьківщиною.

Будівництво кладовища, утримання його в належному стані та охорона, а також витрати на поховання померлих на території кладовища здійснюватимуться за рахунок коштів державного бюджету.

Comments


bottom of page