top of page

ФОРУМ «ЗА МАЙБУТНЄ» НА РІВНЕНЩИНІ


На відкритому форумі прихильників Політична партія «ЗА МАЙБУТНЄ», що відбувався на Рівненщині, було представлено команду однодумців, які йтимуть на місцеві вибори. Говорили про те, як важливо сформувати команду людей-професіоналів з амбітними планами якісного перетворення регіонів та всієі країни.

Очільник партії «За майбутнє» Ігор Палиця говорив як важливо об‘єднуватися і працювати на спільне майбутнє: «Нам потрібно розвивати країну, щоб запрацювала економіка, був сильний базис.»

Ігор Палиця наголосив на важливості єднання конструктивних сил заради побудови ефективної самодостатньої економіки, яка не буде просто сировинним придатком Європи й обслуговуватиме інтереси громадян, а не МВФ чи інших подібних структур.

Народний депутат Ігор Гузь, який представив Юрія Вознюка кандидатом на посаду мера, зазначив: «Ми стоїмо на проукраїнській центристській позиції. Ми готові переконувати, що команда партії «За майбутнє» готова взяти відповідальність за ситуацію в наших громадах та країні, бо ми команда сильних лідерів та команда змін!»

Народна депутатка Ірина Констанкевич зазначає: «Форум дає великий старт великій команді «За майбутнє. Ми хочемо показати приклад, як можна рухатися, які вектои розвитку потрібно обирати і як потрібно будувати майбутнє!»

«Пригадалися слова Олександра Довженка: «Сучасне завжди на дорозі з минулого в майбутнє». Така ж і в нас політична і громадська робота, міцно стати на фундамент знань, досвіду, вмінь і рухатися спільно єдиною командою «За майбутнє», - під час свого виступу сказала нардеп Ірина Констанкевич.

Comments


bottom of page