top of page

ХАЙ ВАМ СТЕЛЯТЬСЯ СОНЯЧНІ ДОРОГИ У ШИРОКУ КРАЇНУ ЗНАНЬ!


День Знань - особливе свято! Завжди яскраве, насичене емоційністю та хвилюючою атмосферою. З цієї нагоди сьогодні у навчальних закладах міста Луцька відбулися урочисті лінійки.

Перелякані першачки, досвідчені старшокласники та горді вчителі вранці першого вересня зібрались на традиційні лінійки біля своїх шкіл. На подвір’ї луцької ЗОШ №2 ще о пів на дев’яту ранку було гамірно – в повітрі витала атмосфера близького свята, навкруги лунала тематична музика, а до храму знань прямували дітлахи з великими бантами та букетами. Майже усі – у вишиванках.

Хвилювались сьогодні й вчителі, в яких попереду – знайомство з новими учнями та довгий навчальний рік. Що б там не казали, та освітяни все ж радо приймали квіти від дітей, з якими вони ділитимуться найціннішим – своїми знаннями та досвідом.

Завітала на свято Першого дзвоника до рідної школи і народний депутат Ірина Констанкевич.

«Свято Першого Дзвоника є особливим: для школярів – це початок нового навчального року, сповненого цікавих відкриттів та нових знань, для вчителів – зустріч з улюбленими учнями та знайомство з першокласниками, для батьків – гордість за своїх дітей та особисті спогади про прекрасні роки, проведені в школі. По всій Україні в цей день дзвонять дзвоники, по всій країні ми, як одне ціле, наповнюємо суттю, духом і силою рідну українську школу», - наголосила Ірина Констанкевич.

Насамкінець традиційна частина — учень 11 класу на плечах з першокласницею сповіщають Першим дзвінком про старт нового навчального року! Свято закінчилося, але подарувало надзвичайно приємні емоції, подарувало гарний настрій не на один день!

Читайте новини на нашій сторінці у Facebook

Commentaires


bottom of page