top of page

ХТО ДИВУВАВ ТАЛАНТАМИ ІРИНУ КОНСТАНКЕВИЧ?


Сьогодні, 14грудня під час робочого візиту до Ківерцівського району народний депутат України Ірина Констанкевич завітала до дитячого садочка, що в селі Озеро. Нині дошкільний навчальний заклад відвідує  44 малюки та функціонує дві групи – молодша і середня.

Найперше нардеп цікавилась харчуванням дітлахів, адже збалансоване харчування – запорука здоровя. Завідувач дитячого садочка Лариса Гедз розповіла, що в раціон дошкільнят входять всі необхідні продукти для повноцінного розвитку.
Опісля Ірина Мирославівна поспілкувалася з вихователями та зокрема малюками. Щирі дитячі посмішки, пісні, танці, вихованці закладу навперебій дивували талантами.

Цього дня дітлахи теж не залишились без подарунків. За підтримки фонду Ігоря Палиці «Тільки разом» справжнє свято дошкільнятам влаштували представники розважальної студії «Карамболь», а на завершення всі отримали подарунки від депутата Волинської обласної ради Олександра Омельчука.

Дитячим радощам не було меж, а Ірина Констанкевич отримала позитивний заряд енергії на новий робочий день на виборчому окрузі.

Читайте новини на нашій сторінці у Facebook

Kommentare


bottom of page