top of page

ХТО «ПОКЛАВ ОКО» НА ШКОЛУ У СЕЛІ ЗВОЗИ?


У селі Звози, що у Ківерцівському районі хочуть закрити школу, у місцевій ОТГ кажуть, аби зекономити кошти освітянам яких катастрофічно не вистачає.

«Ми будемо проводити оптимізацію, бо коштів не вистачає, зокрема відбудеться скорочення педагогічних працівників, ймовірно потрібно буде закрити Звозівську школу», - наголошує голова Ківерцівської ОТГ Володимир Жгутов.

Народний депутат Ірина Констанкевич вважає таке рішення невиправданим та переконана, що замість того аби закривати освітні заклади  в ОТГ мають шукати шляхи економічного розвитку громади.

Нещодавно Ірина Констанкевич  побувала у Звозах де у приміщенні школи зустрілася з громадою. Нині тут працює 13 вчителів та навчається 43 дитини, батьки бідкаються, що їх дітьми хочуть наповнити сусідню школу, що в селі Суськ, однак умови їх не влаштовують та й будуть проблеми з доїздом, переконують, що це нерентабельно, бо шкільного автобуса тут немає, а стан місцевої дороги бажає кращого та ще й проходить повз сміттєзвалище. Батьки розповідають, що аби довезти їх дітей  потрібно два автобуси, а це пальне, ремонт, та й врешті-решт знищене село без школи.

Мама дитини з особливими потребами у розпачі та переконана, що якщо школу закриють, то її дитина залишиться взагалі без освіти, адже педагоги із Суська до неї приїздити не будуть.

«Просимо Вас про допомогу, бо ми вже кругом зверталися, але нас не чують, тому надія тільки на Вас», - звернулися жителі села до нардепа.

Ірина Констанкевич на боці людей і готова разом з ними відстоювати місцеву школу.

«Ми разом повинні зробити все аби школу не закрили, я на вашій стороні і допомагатиму вам у всьому», - запевнила Ірина Констанкевич.

Нардеп наголосила, що зробить всі необхідні запити, організує брифінги у Верховній раді, а при потребі разом із громадою поїде і до міністра.

Читайте новини на нашій сторінці у Facebook

Comments


bottom of page