Театром абсурду назвала Ірина Констанкевич український парламент, під час обговорення проекту Постанови «Про призначення у 2018 році іменних стипендій Верховної ради України для найталановитіших молодих учених». На переконання нардепа, Верховна Рада обговорює очевидні речі, які, насправді, обговорення не потребують.
ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: ІРИНА КОНСТАНКЕВИЧ ЗАЛУЧИЛА НА СВІЙ ВИБОРЧИЙ ОКРУГ ЧЕРГОВІ 5 МІЛЬЙОНІВ ГРИВЕНЬ СОЦЕКОНОМУ
«Сьогодні всі ми знаходимось не в парламенті, а в театрі абсурду, де самі є головними героями. Ми обговорюємо стипендії для кількох десятків найталановитіших студентів та вчених, але ставлення нас до цього свідчить проте, що ми спрофанували саме питання освіти і науки. Власне ця профанація стосується не тільки студентів та молодих вчених, але й викладачів університетів, адже тут можна пригадати і розміри їх заробітних плат. Невже зарплата у 5-7 тисяч – це достойна зарплата викладача українського університету? Чого ми чекаємо у найближчій перспективі? Дестабілізоване суспільство та безграмотність чекають нас у найближчі п’ять років. Тому я звертаюся до головуючої з проханням закривати цю роботу, адже це не робота, а театр абсурду», - заявила під час пленарного засідання Верховної Ради Ірина Констанкевич.
Нагадаємо, що партія УКРОП зареєструвала більше десятка освітніх законопроектів і жоден з них не потрапив у залу. Це законопроекти, які стосуються стипендій, заробітних плат викладачів, профосвіти, фахової передвищої освіти, але вони всі перебувають у закапелках Верховної Ради.
У наш час освіта є надзвичайно важливою. Освіта стає запорукою глобального розвитку, змінює стратегію розвитку держави, залучає новий капітал. Рейтинг фінансової забезпеченості країни безпосередньо залежить від освіченості її громадян. Однак в Україні все відбувається з точністю до навпаки. Якщо такий стан речей продовжуватиметься і надалі, то ми позбавимо дітей майбутнього, остаточно знищимо інтелектуальний потенціал суспільства, доведемо країну до прірви. Це стосується як вищої, так і фахової передвищої та професійно-технічної освіти. Жалюгідний стан речей і у підтримці талановитої молоді та молодих вчених.
Читайте новини на нашій сторінці у Facebook
Comments