top of page

ЧЕТВЕРТИЙ ДЕНЬ НА БУКОВЕЛІ: ЯК «АРТЕКІВЦІ» ВІДСТОЮВАЛИ ЧЕСТЬ ЗАГОНУ


Цього року у дитячому таборі «Артек–Буковель» вже розпочалася літня зміна. Кожен день у ньому, багатий на нові враження та наповнений тематичними заходами, спрямованими на гарний відпочинок дітей.

До недавнього часу у таборі «Буковель» відпочивали тільки найталановитіші школярі обласного центру Волині. Відтепер насолоджуватися природою, веселим, насиченим таборовим життям змогли діти з інших районів області — переможці та призери міських, районних, обласних олімпіад зі шкільних предметів, учасники спортивних змагань. Цілюще карпатське повітря дає сили, забезпечує профілактику захворювань, а ще у Буковелі функціонує потужний оздоровчий аквацентр.


У таборі «Артек-Буковель» школярами опікується більш як сто чоловік досвідчених вихователів. Вони забезпечують насичену програму і стежать за настроєм та здоров’ям дітей.

«За час проведений у Карпатах, я змогла знайти безліч друзів та чудових вожатих, відчула ту неповторну артеківську атмосферу, яку навряд чи забуду. Це  найкращі мої дні! Дякую Ігорю Палиці та фонду «Тільки разом» за чудовий відпочинок у Карпатах», — говорить одна з волинських учениць, яка вперше побувала у Буковелі.

Четвертий день перебування волинських дітлахів на Прикарпатті  – сповнений нових пригод та емоцій. Традиційно, новий день розпочинається із ранкової зарядки та сніданку, а далі насичена програма, що закінчується пізно ввечері. Цього дня юні таланти відстоювали честь свого загону та представляли свій «бойовий листок».

Завдяки відпочинку в Буковелі діти не лише оздоровляться,а й матимуть стимул навчатися,розвиватися та здобувати нові перемоги.

Читайте новини на нашій сторінці у Facebook

Comments


bottom of page