top of page

ЧИМ ОСОБЛИВІ ВЧИТЕЛІ У СЕЛІ МАЛА ГЛУША ЛЮБЕШІВСЬКОГО РАЙОНУ?


У загальноосвітній школі села Мала Глуша Любешівського району навчається 160 дітей. Директор Юрій Харчик має 40-річний стаж і йде в ногу з часом, намагається створити учням всі умови, що відповідають «Новій українській школі».

«Розпочали працювати по програмі НУШ, маємо 19 першокласників, маємо і дітей з особливими потребами, однак всьому даємо раду», - розповідає Юрій Харчик.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: «КОЛИСЬ КРІПАК СТОЯВ НА ОДНІЙ НОЗІ, ТА Й ТА БУЛА ОГОРОДЖЕНА», - ЖИТЕЛІ СЕЛА ЛІСОВЕ

Директор зізнається, що державного фінансування недостатньо, а тому суттєвою є підтримка народного депутата Ірини Констанкевич.

За сприяння Ірини Констанкевич було виділено 44 тисячі гривень на придбання мультимедійного обладнання в школу, яке вже активно використовується у навчанні.

Нещодавно нардеп побувала у селі Мала Глуша, де поспілкувалася з громадою. Жителі села звернулися з прохання допомогти втілити в життя ідею облаштування пляжу та розчищення русла річки. Непокоїть жителів села Мала Глуша і стан клубу, однак мешканці до цих пір не знають з чого розпочати зміни.

«Для того, щоб почати хоч щось робити у вашому клубі потрібна проектно-кошторисна документація, без цієї документації ніхто навіть цвяха не вб’є», - наголошує парламентар.

Окрім цього Ірина Констанкевич ознайомилась із життям школи. Вчитель початкових класів Валентина Кухарик каже, що все чим пишаються сьогодні діти та вчителі здобуте власними силами, наприклад ігровий стіл, який батьки змайстрували власноруч.

З ініціативи вчителя історії в школі відкрили етнокімнату. Експонати для неї педагоги збирали самотужки, світлиця з стародавнім вбранням та весільним костюмом,  а гордістю є старовинний іконостас, якому двісті років. За підсумками зустрічі Ірина Констанкевич зазначила, що починати потрібно завжди з малого і лише спільними зусиллями можна домогтися змін.

Читайте новини на нашій сторінці у Facebook

Comments


bottom of page