top of page

ЧИЄЮ «НАЗВАНОЮ МАТІР'Ю» СТАЛА ІРИНА КОНСТАНКЕВИЧ?


Днями накладом у тисячу примірників побачила світ книга Петра Бущика «Хроніка Любешівська», яку рекомендовано до друку Волинською обласною організацією Національної спілки краєзнавців України.

Як зазначено в анотації, «у «Хроніці…» описано історію Любешівщини з найдавніших часів до кінця ХХ століття. Читач зустрінеться з фактами історії більшості населених пунктів району, народними звичаями і господарською минувшиною краю, з боротьбою поліщуків за національно-соціальне визволення… «Хроніка…» може бути використана як навчальний посібник для учнів та студентів, зацікавити також широке коло читачів». Автор книги Петро Бущик розповів, що вихід його дітища став можливим за підтримки і сприяння народного депутата України Ірини Констанкевич.

Сьогодні в будинку культури смт. Любешів відбулась презентація без перебільшення унікального видання. Нагадаємо, що це вже не перше видання Петра Бущика, раніше від подарував читачам такі видання як: «Ми від роду українці» та «Любешівщина». Привітати автора із визначною у його житті подією приїхала і народний депутат України Ірина Констанкевич.


«Хроніка Любешівська» є сучасником літописної сторінки нашого краю. Дякую Петру Григоровичу, бо він робить все для того, щоб ми, наші діти та внуки знали історію свого краю, адже, це наш святий обов’язок», - наголосила Ірина Констанкевич.

Також слова вітання лунали від голови Любешівської районної ради Петра Нагорного, селищного голови Олега Куха, друзів, колег і просто поціновувачів творчості Петра Бущика.

Автор зізнався, що робота над книгою була справою не з простих, а також згадав та подякував усім, хто підтримав його у прагненні залишити історію рідного любешівського краю на папері, а названою матір’ю своєї книги Петро Григорович назвав… Ірину Констанкевич.

Також автор «хронік» поділився планами на майбутнє, оскільки не збирається зупинятися на досягнутому, а в планах нове видання «Книга пам’яті. Вистояли і перемогли», де розповідатиметься про героїв Другої світової війни.

А на завершення – спільне фото на згадку.

Читайте новини на нашій сторінці у Facebook

Kommentare


bottom of page