top of page

ЧИ ДОЧЕКАЮТЬСЯ СЕЛЯНИ ОБІЦЯНИХ КОШТІВ ВІД УРЯДУ ЗА МОЛОДНЯК ВРХ?


Сьогодні під час робочого візиту до Ківерцівського району народний депутат Ірина Констанкевич зустрілася з працівниками Держпродспоживслужби. Управління засноване ще в далекому 1996 році. Сьогодні у штаті Ківерцівського відділення нараховується 5 людей, на яких покладені величезні обов’язки. У сферу діяльності служби входить контроль за якістю продуктів у дитячих садочках, школах, таборах.

Окрім того, до штату входить і Ківерцівська ветеринарна лікарня. Попри величезний об’єм роботи, працівники мають мізерні заробітні плати та мінімальне забезпечення.«Ми щодня маємо бути готові до різних викликів, зокрема, нині актуальною є боротьба з африканською чумою свиней», - розповідає керівник Петро Плоднік.

Ірина Констанкевич розповіла, що разом з колегами-депутатами підготували законопроект по санітарній службі, аби привернути увагу до їх проблем.

Ще однією проблемою є надання фізичним особам спеціальної бюджетної дотацій за утримання молодняка ВРХ.

«сьогодні є програма уряду згідно з якою за утримання молодняка ВРХ уряд зобов’язався виплачувати 2,5 тисячі гривень за одну голову, однак терміни реєстрації становлять всього 7 днів, люди не можуть так швидко провести ці процедури і відповідно не отримують ці кошти», - нарікає завідуюча відділення державної ветеринарної медицини с. Суськ Алла Павлюк.

Ірина Констанкевич попросила підготувати відповідне звернення аби мати можливість ініціювати зміни до відповідного закону.

Читайте новини на нашій сторінці у Facebook

bottom of page