ЧИ ЗАКРИВАТИМУТЬ ПОШТОВІ ВІДДІЛЕННЯ У ВОЛИНСЬКИХ СЕЛАХ?


Якщо в Одерадах Ківерцівського району зникне відділення пошти, люди старшого віку приречені залишитися тут без зв’язку із зовнішнім світом. Хто стоїть на заваді розвитку села і чи можливо вплинути на рішення монополістів?

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: В ОДЕРАДАХ НАПЕРЕДОДНІ 1 ВЕРЕСНЯ ПОГРАБУВАЛИ ДІТЕЙ, А «НОВА УКРАЇНСЬКА ШКОЛА» ЛИШЕ НА ПАПЕРІ

У селі Одеради Покащівської селищної ради проживає близько 600 мешканців. Наразі тут функціонує ФАП і пошта, проте і її хочуть закрити. Вже понад два місяці це питання для селян найпроблемніше.

«Поштове відділення для людей, пенсіонерів, багатодітних сімей, люди не мають змоги їхати до району, щоб щось оплатити», - розповідає Богдан Чекеренда, сільський голова с. Покащів.

Місцеві мешканці обурені, адже у сільської ради хочуть відібрати останнє. Просили допомоги селяни у народного депутата України Ірини Констанкевич, яка приїхала із робочим візитом на свій виборчий округ.

«В планах обласного  управління поштового зв’язку скорочувати поштові відділення, зокрема і в Ківерцівському районі. Тому ми хотіли послухати місцевих мешканців, зясувати наскільки це для них важливо», - зауважила нардеп.

Ірина Констанкевич пообіцяла підготувати депутатські запити з проханням не закривати такі необхідні людям поштові відділення.

Без уваги не залишили і одерадівський ФАП, якому, як і більшості фельдшерссько-акушерських пунктів  у маленьких селах не вистачає фінансування, тому за допомогою доводиться звертатися до благодійників.

«Завдяки підтримці фонду Ігоря Палиці «Тільки разом» вдалося замінити вхідні двері до ФАПУ, сьогодні фід фонду отримали необхідне медичне обладнанрня», - розповідає завідуюча одерадівським ФАПом Валентина Басюк.

До слова, на ФАПі працює лише двоє людей а викликів щодня більше десяти, відтак медпрацівникам доводиться у будь-яку погоду їздити до хворих на велосипеді. Маленьких сіл з такими проблемами як в Одерадах по всій Волині чимало, а благодійний фонд Ігоря Палиці й надалі допомагає тим, хто цього потребує.

Читайте новини на нашій сторінці у Facebook