ЧИ РОЗПОЧНЕТЬСЯ НАРЕШТІ БУДІВНИЦТВО ШКОЛИ У СТОБИХІВЦІ?


В селі Стобихівка Камінь-Каширського району селяни вже понад десять років чекають на будівництво нової школи. Старе приміщення школи збудоване ще у 1974 році і розраховане лише на 70 учнів, наразі тут навчається понад 260 дітей. Ще у 2018 році губернатор області Олександр Савченко пообіцяв батькам, що будівництво розпочнуть, проте цього так і не відбулося.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: БУДІВНИЦТВО ШКОЛИ В СТОБИХІВЦІ: ЧОМУ «ВІЗ» І ДОСІ ТАМ?

Батьки розпочали акцію протесту і у вересні минулого року дітей до школи не пустили.

«Немає дітям де навчатись, школа є не настільки аварійною як тісною. Навчання проводиться у три зміни. Народжуваність в селі збільшується, тому через рік не буде в школі де посадити дітей, або третя-четверта зміна, а заняття закінчуватимуться о 20.00», - розповідає директор школи Юлія Сущ.
У рамках робочого візиту Стобихівку відвідала народний депутат України Ірина Констанкевич, яка у червні 2018 року із коштів фонду соцеконому спрямувала півмільйона гривень на будівництво цієї школи.

Місцеві чиновники запевнили нардепа, що будівництво розпочнеться вже у квітні цього року, забудовник вже виграв тендер, закладені кошти у держбюджеті, однак потрібне спів фінансування і на районному рівні, які у свою чергу повинні виділити з бюджету 650 тисяч гривень.

«Валерій Дунайчук (ред. голова Камінь-Каширської РДА) підтвердив, що адміністрація надала гарантійний лист на співфінансування у розмірі 650 тисяч», - каже Ірина Констанкевич.

З метою вирішення всіх питань по будівництву школи буде скликана позачергова сесія Камінь-Каширської районної ради, тож маємо сподівання що цього разу чиновники дотримають свого слова.

Читайте новини на нашій сторінці у Facebook