top of page

Члени Комітету з питань гуманітарної та інформаційної політики ПРОТИ «КАРАНТИНУ ВИХІДНОГО ДНЯ»

Члени Комітету з питань гуманітарної та інформаційної політики — Микита Потураєв, Євгенія Кравчук, Павло Сушко, Ірина Констанкевич, Єлізавета Богуцька, Дмитро Нальотов і Тетяна Рябуха — звернулися до Прем’єр-міністра України із заявою стосовно планів Уряду обмежити діяльність закладів культури під час «карантину вихідного дня».


Запровадження додаткових обмежень, передбачених змінами до пункту 10 Постанови, а саме заборона діяльності закладів культури в період з 00:00 годин суботи до 00:00 годин понеділка на території України на період дії карантину становить невиправдане фінансове обтяження для цих закладів.

Заборона на роботу у вихідні дні призведе до зменшення і без того критичних доходів ще на 50%.


Водночас заклади культури є найбільш дисциплінованими щодо виконання всіх санітарних вимог: приміщення дезінфікують, дотримуються дистанції, проводять температурний скринінг, працівники кінотеатрів та закладів культури носять маски та рукавички і слідкують за дотриманням маскового режиму відвідувачами.


Підписанти закликають Кабінет Міністрів України не вводити додаткових обмежень на діяльність закладів культури та проведення культурних масових заходів, окрім тих, які вже передбачені відповідно до рівня епідемічної небезпеки поширення COVID-19.


Comments


bottom of page