top of page

ЧОГО МОЖНА НАВЧИТИСЯ В ПРИЛІСНЕНСЬКІЙ ОТГ?


Під час нещодавнього візиту до Маневицького району народний депутат Ірина Констанкевич побувала у Прилісненській ОТГ. Ця об’єднана територіальна громада яскравий приклад того, як об’єднавшись можна вміло господарювати на благо людей.

Зокрема, парламентар завітала до місцевої опорної школи, де за ініціативи педагогічного колективу та за підтримки селищної раді і фонду Ігоря Палиці «Тільки разом» вдалося облаштувати учительську. Педагогічний колектив неабияк радіє із цього, адже раніше доводилося тіснитися у маленькій, зовсім непристосованій для учительської кімнаті.


Опорний заклад ЗОШ І-ІІІ ступенів села Прилісне був створений у 2017 році, до якого входять чотири філії найближчих сіл – Серхів, Галузія, Городок і Лишнівка. Директор школи Валентина Бусько розповідає, що проблем вистачає, однак за активної підтримки місцевої громади їх вдається вирішувати.

«Найбільшою проблемою було облаштування учительської, бо попереднє приміщення було зовсім не пристосоване для цього. Однак за підтримки місцевої влади та фонду Ігоря Палиці «Тільки разом» вдалося облаштувати сучасне, просторе приміщення», - не приховувала радості Валентина Бусько.

Привітала педагогічний колектив з обновою і народний депутат Ірина Констанкевич і зауважила, що завдяки спільній праці вдалося зробити ще одну хорошу справу.

Опісля нардеп оглянула школа, зокрема перші класи, де цього року впроваджувалась «Нова українська школа». Можна констатувати, що у Прилісному проект відбувся, але завдяки активній позиції голови ОТГ Ігоря Терещенка. Парламентар залишилась задоволена побаченим констатувавши, що це приклад того, що у громаді кожен на своєму місці і не дивлячись ні на що чесно виконує свою роботу.

«У вас є чому повчитися…», - підсумувала Ірина Констанкевич

Читайте новини на нашій сторінці у Facebook

Comments


bottom of page