top of page

ЧОМУ ЗА 50-ТИ РІЧНИЙ СТАЖ ПЕНСІЯ 3 ТИСЯЧІ?!


Під час візиту на округ, в селі Четвертня Маневицького району народна депутатка Ірина Констанкевич зустрічалася з громадянами. Зауважує, що вкотре була вражена несправедливістю, яка вже так давно вкорінилася в нашому суспільстві. «Це про заробітні плати пенсіонерок. Чому пенсіонерки з педагогічним стажем 47-50 років, ще багатодітні мами отримують пенсію 2 700 гривень? Будемо з‘ясовувати!» - сказала нардеп.

В дитячому садочку «Ромашка» Ірина Констанкевич спілкувалася з завідувачкою Світланою Климець. Дитячий садочок виконує і функцію школи: на першому поверсі - садочок, на другому - початкова школа. Нагальними проблемами для ДНЗ є встановлення та заміна вікон на другому поверсі та термомодернізація будівлі в цілому.

Оглянули дитячий майданчик в садочку, який було встановлено за сприяння Фонд Ігоря Палиці "Тільки разом".

Батьки, вихователі та вчителі поділилися радісними відгуками. Врешті з’явилося місце, де діти зможуть гратися разом і на свіжому повітрі.

Як сказала Ірина Констанкевич, пенсіонери та діти потребують особливої уваги, турботи та підтримки. І наше завдання захищати їх від усіх життєвих негараздів.

Comments


bottom of page